I muži vás naučí, jak se namalovat. Ukážou vám to na sobě

- Komerční sdělení -brilantní

Používají make-up, umí poradit i ženám a ještě k tomu to všechno natočí na video.

Čtěte také:

Na nošení podpatků bez bolesti existuje jednoduchý matematický vzorec

Mužští „beauty“ blogeři jsou na vzestupu, protože móda, styl a vizáž už dávno nejsou jen záležitostí žen. Na Youtube se v posledních letech doslova roztrhl pytel s odvážlivci, kteří se nestydí na tvář nanést make-up, nalepit si umělé řasy či vytrhat si obočí a ve videu (takzvaném vlogu) ukázat, jak na to.

Svá doporučení totiž nesměřují pouze na osoby stejného pohlaví, ale v řadě případů právě na ženy. Inspirujte se několika z nich.

Manny Mua
Manny je Američan, který tvrdí, že používání make-upu se nevztahuje na žádný rod. „Upřímně věřím, že i muži, stejně jako ženy, mohou nosit make-up, učit, jak s ním zacházet a vlogovat o tom. S mým kanálem bojuji za tuto rovnost,“ napsal na svůj Youtube kanál, který odebírá již více než 1,7 milionu uživatelů. Jeho videa mají přes 71 milionů zhlédnutí a bez podmanivých očních linek si ho fanoušci ve videích už ani neumí představit.

The Beauty Boy
Čtyřiadvacetiletý Angličan se specializuje na dokonalou pleť a obočí. Jeho mottem je věta – všichni máme plátno, jen se musíme naučit malovat. To se snaží ukazovat také svým odběratelům. Nevíte, jak si udělat dobré konturování obličeje? Která obličejová maska ​​je nejkvalitnější? Ukáže vám to tento mladý muž.

The Prince of Vanity
„Co je na tom, že i kluk má rád make-up?“ ptá se Londýňan Marc Zapanta. Na svém Youtube kanálu nabízí návody na extravagantní líčení a ve videích byste si ho často mohli zmýlit se ženou, protože svou vizáž doplňuje i stylovými parukami. V jednom z vlogů se přiznal, že je bisexuál a věnuje se i tématům životního stylu a LGTBTI. A to, co dělá, se líbí už více než sto tisíc uživatelů, kteří ho sledují.

Patrick Starrr
Patrickovy návody a tutoriály mají již neuvěřitelných 78 milionů zhlédnutí, k čemuž mu zřejmě dopomáhá i jeho otevřený způsob komunikace a snaha podělit se o vše, co ví o make-upu a kráse. Je mistrem proměny a když se nalíčí, jen těžko byste poznali jeho pravé já.

LookingForLewis
Lewis začal nahrávat videa a blogovat ve třinácti letech. Rozený Skot má nyní sedmnáct a na Youtube je známý pro své lifestylové tipy, návody k líčení, ale i zpívání. Ve videích také hodnotí vizážistické produkty a nahrává výzvy jako například – jak se nalíčit za pět minut či jak nanést make-up, když u sebe nemáte zrcadlo.

Jeffree Star
Make-up umělec, zpěvák, skladatel, milovník psů. I tak se, mimo jiné, popisuje Jeffree, jehož zástup fanoušků na Youtube se počítá v milionech. Založil také vlastní kosmetickou značku a ve videích, které nahrává, nejčastěji svítí jeho růžové vlasy. Blogy dělá s vtipem, mírnou teatrálností, ale podstatou stále zůstávají rady, jak si udělat zajímavý make-up či recenzování produktů.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora