Sestry věnovaly konto na sociální síti kabátu, nosí ho všichni

- Komerční sdělení -brilantní

Zdá se, že specifický kabát je jedním z nejpopulárnějších kusů oblečení posledních měsíců, vyvolal přímo epidemii.

Čtěte také:

Na nošení podpatků bez bolesti existuje jednoduchý matematický vzorec

I vám se už určitě stalo, že jste si pořídili nějaký originální kousek s nevšedním vzorem či z netypického materiálu a těšili se, že budete na ulici jedineční.

A po týdnu jste ten vysněný kousek spatřili na jiné osobě na druhé straně cesty. Později na další v nákupním centru.

A zjistili jste, že vaše sako, klobouk či kabát nejsou tak jedinečné.

Něco podobného se stalo sestrám Alice Frances a Emily Bay poté, co zahlédli několikrát Alicin kabát během výletu na květinovou show v Chelsea letos v létě. „Ona má můj kabát. Který kabát? Ten kabát – a najednou byl všude,“ píše na svém blogu Alice Frances.

Dívky to však vzali s humorem, „epidemický“ kabát nazvali #thatcoat a vytvořili mu účet na sociální síti Instagram.

Zde sdílejí fotografie pyšných nositelek bílo-modrého kabátu s tříčtvrtečními rukávy od módní značky Zara. Na účet přidávají fotografie kabátu i další uživatelé, fotí ženy s kabátem s bílo-modrým potiskem tajně a užívají si tak absurdní hru na paparazzi.

Když je něco trendy, chtějí to všichni
Epidemie stylových kousků se opakuje snad každý rok, ale vždy s jiným populárním kusem oblečení. Svých několik měsíců slávy zažil i kabát „parka“ v khaki barvě s koženkovými rukávy, který média poprvé zaregistrovala na módní ikoně Olívii Palermo.

Toto léto jste možná několikrát na ulici spatřili i své roztrhané kalhoty nebo halenku s vlaštičkovým potiskem.

Tentokrát je to kabát od značky Zara, který na ulici nevnímáte, dokud si to všechno neuvědomíte. Jeho jedinečnost i cenová dostupnost jej dostaly téměř všude.

Sestry Alice a Emily, ale už i další lidé ho vidí na ženách všech věkových kategorií v metru, časopisech, televizi či obchodě. A jako schválně, ženy tento kabát nosí v interiéru i exteriéru, na kávě i v chladu na ulici.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora